Základní škola Chomutov, Školní

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání Škola – klíč pro život

Rozdělení dětí do 1. tříd ve školním roce 2017/2018

– kategorie:

Přehled žáků přijatých do 1. ročníku

1. A – Mgr. Ivana Chloupková

  1. Balog Dominik
  2. Janiš Petr
  3. Jonáš Matěj
  4. Košut Marek
  5. Laštík Aleš
  6. Pěč Samuel
  7. Prchal Jiří
  8. Rus Jiří
  9. Tolog Andrej
  1. Bukvicová Natálie
  2. Dobiášová Natálie
  3. Dvořáková Eliška
  4. Kondášová Jana
  5. Krivá Kateřina
  6. Linhartová Tereza
  7. Lutovská Sofie
  8. Němcová Veronika
  9. Petrovičová Alena
  10. Petrovičová Anežka
  11. Pospíšilová Patricie
  12. Sovadinová Ella
  13. Šenkýřová Zuzana
  14. Vašková Nela
  15. Zámečníková Tereza

 

1. B – Mgr. Markéta Klásková

  1. Březák Michal
  2. Fafejta David
  3. Jiskra Pavel
  4. Kužílek Jakub
  5. Palán Denis
  6. Pinta Pavel
  7. Pospíšil Michal
  8. Sedláček JIndřich
  9. Šrůtek Petr
  10. VOjáček Pavel
  1. Belejová Viktorie
  2. Belejová Elen
  3. Drozdová Vanessa
  4. Fečová Evelína
  5. Hájková Kateřina
  6. Kocourková Vendula
  7. Králová Kateřina
  8. Lednová Terezie
  9. Muhammadová Helena
  10. Podéšťová Helena
  11. Rezková Julie
  12. Solčániová Vanesa
  13. Šobková Tereza
  14. Vachušková Veronika

 

1. C – Mgr. Soňa Gálová

  1. Bernard Jan
  2. Hartman Jaroslav
  3. Kefurt Nikolas
  4. Libenský Jakub
  5. Pavlík David
  6. Pokorný Alexej
  7. Pompa Sámer
  8. Skupa Matěj
  9. Vaško Lukáš
  10. Vlček Patrik
  1. Bušová Veronika
  2. Dvořáková Terezie
  3. Charová Kristýna
  4. Hessová Anna
  5. Karičková Amy Sofie
  6. Kristová Antonie
  7. Lungulenko ALexandra
  8. Marcinová Adriana
  9. Novotná Vendula
  10. Pompová Sophia
  11. Staňková Klára
  12. Šťastná Lucie
  13. Vrbová Natálie

 

1. D – Mgr. Martina Bušovská

  1. Bezděk Štěpán
  2. Bubnár Zdeněk
  3. Bydžovský Jan
  4. Dostál František
  5. Douda Jan
  6. Hebr Dominik
  7. Eisenhammer Václav
  8. Kunc Samuel
  9. Náplava Vojtěch
  10. Novák Lukáš
  11. Řehák Jan
  12. Sudzina Kristián
  13. Šolle Jan
  14. Tille Filip
  1. Landová Nela