Ve středu 15. května reprezentovala děvčata ze druhého stupně naši školu v okresním kole ve volejbalu. Dívky soutěžily proti čtyřem družstvům z Chomutova a Jirkova. Nejvyrovnanější zápas jsme odehrály se ZŠ Chomutov, Na Příkopech.

Volejbal je technicky velmi náročná disciplína, proto byly zúčastněné týmy poskládané zejména z volejbalistek. Naše děvčata se však pro tento sport nadchla a spousta z nich se mu také začala ve volném čase věnovat. I přesto, že se nám příliš nedařilo, jsme byly spokojené. Porovnaly jsme síly s ostatními, nasbíraly jsme spoustu cenných zkušeností a jsme odhodlané se zlepšovat.

Školu reprezentovaly: Eliška Dvořáková, 7. A, Nela Lednová 9.B, Maruška Hájková 9. B, Nela Kužílková 9. B, Nela Hradilová 9. B, Kája Zichová 9. A a Kamča Potěšilová 9. A.

Za odhodlání a reprezentaci školy děkuji celému týmu! Vanda Hrbková