počet zúčastněných: 17 žáků      počet nepřítomných: 17 žáků

Cíle 7. zasedání:

•  Poděkování žákům za účast v Žákovském parlamentu + předání děkovných certifikátů jednotlivým zástupcům.
  •  „Jídlo na přání“ – 1. místo – boloňské špagety, 2. místo – řízek s bram. kaší (bude v červnu), vítězná polévka – rajská (červen), dále vývar (s knedlíčky nebo kuřecí).
  • 3. 6. bude probíhat akce „Den cesty“ – výběr žáků z nabídky tras. Jednotliví vyučující rozdají žákům informace o průběhu dne – podle výběru trasy.
  • Preventivní akce pro žáky 9. ročníků „Blázníš? No a!“ – proběhl. Spokojenost?
  • Návštěva 8. ročníků  „Centra duševního zdraví – Naděje“ v červnu:

8.A – 11. 6. 2024 – 4.- 6. vyučovací hodina – místo matematiky, ČJ a hodiny volna, odpadá pak VV, TV normálně mají

8.B – 12. 6. 2024 –  4.- 6. vyučovací hodina – místo PŘ, HV a TV

8.D – 14. 6. 2024 – 4.- 6. vyučovací hodina – místo AJ, VOZ, PČ

• Proběhl preventivní program pro žáky 6. ročníků – „Mezi bloky“ – zpětná vazba.
  • Seznámení žáků s akcí „Týden naruby“- 17. – 21. 6. 2024.

Předložen harmonogram s jednotlivými dny (např. pyžamový den, kostýmový den, den bez batohu…) – Harmonogram bude včas vyvěšen.

• Spokojenost s využitím školního hřiště o přestávkách.
  • 9. A a 9. C budou mít den rozloučení se školou – Datum a čas bude upřesněn.
  • Spokojenost s preventivními letáky na WC – prostor soc. pedagožkám.
  • Prostor k návrhům a diskuzi pro žáky.