Dne 28. února naše třída 1. D poprvé poznala školu i za tmy. Sešli jsme se v 18 hodin, abychom si odnesli velká zavazadla do naší třídy. Po rozloučení s rodiči jsme si vzali baterky a vydali se zhasnutou školou hledat jarní poklad. Byl to hotový labyrint. Vždy jsme vyslali 2 posly, kteří nás dovedli k další komnatě, ve které na nás čekaly různé úkoly. Tak jsme skládali kobercové puzzle, zpívali a hráli na nástroje, malovali, skákali panáka, luštili křížovky a nakonec našli klíče od auta, ve kterém byl schován vytoužený pokla

Po rozdělení pokladu (byl opravdu trošku jarní a moc dobrý 🙂 jsme se ještě vydali na krátkou stezku odvahy. To už každý úplně sám. Na konci stezky na nás čekal diplom za odvahu.

Všichni jsme se ve zdraví vrátili, ustlali si a nakonec shlédli ještě pohádku na dobrou noc. Je pravda, že někteří z nás viděli pohádky jen kousek, protože jsme byli hodně unavení.

Na další spaní ve škole už se zase moc těšíme!

Žáci, paní asistentky a třídní učitelka 1. D