Ve čtvrtek 27. února 2020 se v tělocvičně školy sešly třídy 1. B a 2. D na společné akci. Začal karnevalový rej.  V přehlídce nejrůznějších masek dominovaly krásné princezny a kočičky, svá kouzla předváděly čarodějnice, v procesí se objevovali piráti, vojáci, kovbojové a mnoho dalších zajímavých masek. Účastníci si společně zatančili a zasoutěžili.

Kdo chtěl zabodovat v  disciplínách, musel předvést svoji zručnost. Děti stavěly věže z kostek jednou rukou, třídily víčka podle barev, spolupracovaly v družstvech při prolézání obruče, ale také válčily papírovými koulemi nebo přenášely předmět na hlavě. Za své nadšení při soutěžích byli žáci odměněni hezkými cenami.

Karnevalový rej splnil svůj úkol – děti měly možnost pobavit se, naučit se nový tanec, zasoutěžit si, potkat se se spolužáky z jiné třídy a poznat, že i paní učitelky umí udělat pořádnou legraci.

Žáci a paní učitelky 1. B a 2. D