Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu České republiky ze dne 10.března 2020 o uzavření škol, tudíž i provozu školní jídelny, byly odhlášeny a dále budou až do odvolání odhlášeny obědy všem strávníkům.

Jakmile bude nařízení vlády zrušeno a žáci začnou opět chodit do školy, bude obnoven provoz školní jídelny a obědy budou opět přihlášeny. Platby inkas stravného na duben 2020 budou provedeny ve stejném termínu, a to k 20. 3. 2020. Vzniklé přeplatky v měsíci březnu 2020 budou zohledněny v platbách na měsíc duben 2020 a popř. přeplatky vzniklé v měsíci dubnu 2020 budou zohledněny v platbách na měsíc květen 2020.

S případnými dotazy se obraťte na tuto e-mailovou adresu: dana.ansorgeova@volny.cz Děkujeme a přejeme dobré zvládnutí vzniklé situace.

Dana Ansorgeová,
vedoucí školní jídelny