Vážení rodiče, chlapci a děvčata, od 10. května 2021 nastoupí do školy žáci druhého stupně na tzv. rotační výuku. Vždy jeden týden budou žáci ve škole, druhý týden bude výuka probíhat distančně (žáci budou doma). V týdnu od 10. května 2021 nastoupí do školy žáci 6. a 8. tříd, v týdnu od 17. května 2021 žáci 7. a 9. tříd. Prezenční výuka bude probíhat podle stálého rozvrhu hodin. Žáci budou na Covid-19 testováni 2× týdně (v pondělí a ve čtvrtek). Po dobu pobytu ve škole budou žáci nosit roušku.

Od 10. května pokračuje tzv. rotační výuka na prvním stupni a prezenční výuka ve speciálních třídách. Na prvním stupni probíhá testování na Covid-19 žáků jen v pondělí, tedy 1× týdně.

Pokud máte zájem o stravování ve školní jídelně, nezapomeňte zaplatit a objednat obědy.

Přeji pohodové dny.

Vlasta Marková