Dne 26. října jsme měli ve škole projekt Halloween. Šli jsme do školy v maskách a donesli jsme dýně. Hodina začala, že jsme se rozdělili do skupin a dostali jsme velký papír s křížovkou. Začali jsme luštit a tajenkou byl strašidelný dům, který jsme pak malovali. Na hodině matematiky jsme lepili dýni, ale abychom jsme ji složili, museli jsme správně počítat. Další hodinu jsme vydlabávali dýně. Vydlabávání dýně je pro mě novinka a hodně mě to bavilo. O angličtinu jsme dostali papír, kde jsme měli namalovat příšeru podle zadání, ale to náš tým nestihl. O informatiku jsme na počítači vyhledávali informace a psali rozdíl mezi Halloweenem a Dušičkami. Na tělocviku jsme vyhlašovali nejhezčí masku a hráli hry.

Tato akce mě hodně bavila a užil jsem si ji.

David Pavlík, 5. C