Lidé na Chomutovsku mají možnost pomoct ukrajinským rodinám postiženým válkou. Statutární Město Chomutov zřídilo veřejnou sbírku na pomoc válkou zasažené Ukrajině.

Jak můžeš pomoct?

V naší škole bude od 8. do 11. března 2022 probíhat finanční sbírka pro Ukrajinu. Zřídilo ji statutární město Chomutov na pomoc válkou zasažené Ukrajině. Do sbírky se zapojí i naše škola. Město poskytne škole zapečetěné pokladničky (na 1. a 2 stupeň školy), které budou umístěny:

• 1. stupeň: vestibul školy v Beethovenově ulici (7.40–11.40)
  • 2. stupeň: vestubul školy ve Školní ulici (7.40–8.00) nebo během přestávek ve sborovně B u paní učitelky Hrazdirové

Škola následné zajistí vložení výtěžku do sbírky Chomutova.

Za příspěvky děkujeme.

Výsledek sbírky

Celková částka vybraná ve škole na pomoc válkou zasažené Ukrajině je devět tisíc korun, z čehož se na prvním stupni vybralo 5477 Kč a n druhém stupni 3533 Kč.

Všem zúčastněným moc děkujeme.