Kroužek florbalu je určen zejména pro děti ze šestých a sedmých tříd. Scházíme se každé pondělí a středu ve 14 hodin. Děti se učí základním florbalovým dovednostem a pak se v nich zdokonalují formou různých cvičení, soutěží a her s míčkem a hokejkou. Významnou část kroužku pak tvoří samotná hra v podobě zápasů, které děti baví nejvíce. Děti se učí také základům taktiky při útočné nebo obranné hře a týmové spolupráci. Pokud máte chuť si zasportovat ve svém volném čase, přijďte mezi nás. Vlastní hokejka není podmínkou, rádi vám ji zdarma zapůjčíme. Pokud se přihlásíte, očekávám ale vaši pravidelnou docházku a disciplínu, která ke sportu neoddělitelně patří. Přihlášky jsou k vyzvednutí u pana učitele Hrbka. Odhlásit se z kroužku můžete kdykoli písemnou odhláškou podepsanou rodiči.

Luděk Hrbek