Dne 27. dubna 2022 se na naší škole konala akce spojená s výrobou mýdel a solí do koupele dle vlastního vkusu a fantazie.
Sortiment byl skutečně velmi bohatý. Na výběr byla mýdla průhledná, barevná, s bylinkami nebo třpytkami. Naší voňavou výrobnou se linuly rozličné vůně např: orchidej s vanilkou, broskev, či Dove… Žáci své dárky mohli ozdobně zabalit a třešničkou na dortu byla embosovaná originální dárková visačka, vytvořená na embosovacím stroji.

Této kreativní činnosti se zúčastnilo přibližně 30 žáků z různých tříd. Děti využily svou představivost a zapotřebí bylo i trochu zručnosti.

Všichni návštěvníci hodnotí toto odpoledne jako dobře zorganizované, poučné a uvolňující. Prostě takové zpříjemnění běžného dne. Odměnou malým pracovníkům byly vlastnoručně vyrobené dárečky pro maminky ke Dni matek.

Všem paním učitelkám podílejícím se na přípravě patří velké díky a brzy na viděnou.

Adéla Prejzová