Žáci druhého stupně se dne 10. a 11. května 2022 zúčastnili sportovní akce Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou na atletickém stadionu Zadní Vinohrady. Jednalo se o disciplíny, ve kterých si poměřili síly naši borci s ostatními školami  v okrese Chomutov. Nejlépe se umístila Nela Hamerlová, která skončila na druhém místě ve vrhu koulí. Další skvělé umístění, také druhé místo vybojovala Aneta Hönigová ve skoku vysokém. A poslední reprezentantkou z děvčat, která dosáhla na stupeň vítězů, byla Nela Kužílková, která v běhu na 600 metrů doběhla třetí. Třetí místo, v kategorii žáci obsadil Jiří Pavuk ve vrhu koulí. Všem sportovcům gratulujeme a děkujeme i těm, kteří do svých výkonů dali maximum, ale na vítězství to, bohužel nestačilo. Sportu zdar!