V pondělí 3. října proběhlo na atletickém stadionu na Zadních Vinohradech v Chomutově okresní kolo v Atletickém čtyřboji. Začátek soutěže provázelo chladné a deštivé počasí a na atletické dráze to klouzalo. V průběhu sportovního zápolení ale mraky postupně vystřídalo sluníčko a závěr soutěže se odehrával již za pěkného podzimního počasí. Každý závodník musel absolvovat běh na 60 metrů, skok daleký nebo skok vysoký, hod míčkem a na závěr neoblíbený dlouhý běh, dívky 600 metrů a chlapci 800 metrů. Některým závodníkům, zvláště těm méně trénovaným, dal běh hodně zabrat. Mladé tělo ale vydrží hodně a z únavy se rychle vzpamatuje. Cestou zpět ke škole si už všichni zvesela vyprávěli své zážitky ze závodů.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Matěj Skupa, Lukáš Reiss, Dominik Macháček, Marek Košut, David Plachý, Katka Králová, Lenka Lisá, Kamila Vopátková, Ella Sovadinová a Natálie Dobiašová.

Našim mladým závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k jejich výkonům.

Skvělou atmosféru závodů dokumentují obrázky z akce.

Luděk Hrbek