V krásných zámeckých prostorách Červeného Hrádku se 14. září 2022 konalo předávání certifikátů o úspěšném složení zkoušky z Cambridge English, kterou žáci absolvovali na konci minulého školního roku.

Slavnostní události se účastnilo i sedm žáků naší školy: z šestého ročníku Patricie Pospíšilová, Alena Petrovičová, Kateřina Kubátová a Marek Košut, ze sedmého ročníku to byla Zuzka Thu Uyen Duong a z devátého ročníku Natálie Klímová a Eliška Thi Huong Giang Nguyen. Všechny ze zmíněných dětí získaly plný počet bodů ve všech třech částech zkoušky – poslechové, mluvené a psané. Stejného výsledku dosáhla Nela Daniela Mazancová, která se však ze zdravotních důvodů nemohla předávání zúčastnit.

Diplomy předaly žákům místostarostka města Jirkov Dana Jurštaková, vedoucí jazykové agentury Medou Miluše Doušová a paní učitelka Mgr. Ivana Chloupková a Mgr. Jana Landová, které v loňském školním roce žáky na zmíněné zkoušky připravovaly.

Všem osmi žákům blahopřejeme!