Z pondělí 24. října na úterý 25. října 2022 si oslavily Halloween děti a paní učitelky z 1. A a 4. A, když se sešly ve večerních hodinách ve strašidelných maskách. Před školou je čekaly rozsvícené dýně, které čtvrťáci v dopoledních hodinách vydlabali. Činili se i rodiče, kteří ještě odpoledne s dětmi napekli mnoho strašidelného občerstvení.

Když se masky navzájem představily, zasoutěžily si o ceny v netradičních disciplínách. Velká strašidla pomáhala těm menším a tak vše běželo jako na drátku. Poté bylo potřeba se pořádně posilnit přineseným občerstvením, protože všechny zúčastněné čekala ještě stezka odvahy. Nutno říct, že některá malá strašidla zdolala tuto stezku s větším přehledem než ta velká.

Všechna strašidla usnula pořádně unavená a druhý den se už ve škole zase probudili místo strašidel žáci 1. A a 4. A, kteří se rozběhli do svých tříd a po snídani se dali do další práce.