Dne 8. prosince 2022 ve škole spala třída 5. D. „Já umím…“ bylo tématem večera. Žáci si připravili vystoupení sólové nebo ve dvojicích. Ostatní tak mohli sledovat, co kterému kamarádovi nebo kamarádce z naší třídy jde. Viděli jsme šikovného kouzelníka, který odhalil, na jaké číslo myslíme. Zasmáli jsme se vtipům, potěšil nás tanec našich spolužaček, potleskem jsme ocenili herecký výkon, a také si zasoutěžili ve vědomostní hře.

Zkrátka jsme se dozvěděli, že děti z naší třídy umí i něco jiného než číst, psát a počítat. Velkou motivací a poděkováním za naše výkony byly objednané pizzy.

V tělocvičně jsme se pěkně unavili – soutěžili jsme o nejvyšší věže a nejdelšího hada z kostek, vyráběli třídní mumie…

Po pohádce s vánoční tématikou jsme spokojeně usnuli. Zdál se nám pěkný sen o tom, že bychom takové fajn spaní rádi zopakovali.

Děti z 5. D