Ve čtvrtek 2. února měli žáci z 3. D projektový den na téma Mach a Šebestová v zimě. Propojili tak příběh Macha a Šebestové se zimním obdobím. Společně si přečetli kapitolu o době ledové a vyluštili si křížovku s protikladnými slovy. V matematice vyřešili Jonatánovy pyramidy na sčítání. Žádný problém jim nedělaly Machovy matematické řetězy. Nenachytala je ani Šebestová v předmětu Člověk a svět. Všechny její úkoly děti hravě splnily. Nakonec si ještě vyrobily krásného mamuta. Dětem se projektový den líbil. Už se všechny těší na další, který bude na jaře. Příští týden strávíme ještě jedno dopoledne s Machem a Šebestovou. Čeká nás výprava do Divadla rozmanitostí v Mostě, kde zhlédneme přestavení o těchto dvou kamarádech z 3. B.