Naši nejrychlejší běžci druhého stupně se 26. září zúčastnili okresního kola v přespolním běhu.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Anežka Petrovičová, Tereza Linhartová, Kateřina Kubátová, Klára Staňková, Alena Petrovičová, Zuzana Šenkýřová, Viktorie Babičíková, Marie Hájková, Lenka Lisá, Darina Zaiachuk, Lukáš Vaško, Matěj Jonáš, Dan Štipský, Michal Pospíšil, Petr Štůrek, Dan Zoth, Jiří Jonáš, Tobiáš Klinkáček, Lukáš Reiss, Bronislav Bandas, Jan Polák, Matyáš Gibas, Dominik Macháček, David Plachý, Lukáš Zavadil.

I přes velkou konkurenci si naši žáci vedli velmi dobře. Nejlépe doběhlo družstvo dívek 6. a 7. tříd, které se umístilo na krásném 5. místě. Dívky a hoši 8. a 9. tříd skončili shodně na 7. místě.

Všem našim sportovcům, kteří se závodu zúčastnili, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme jim mnoho dalších úspěchů.