V pátek 29. 9. 2023 ráno se děti ze školní družiny sešly u autobusu plny nadšení, radosti a očekávání, aby společně navštívily park Mirakulum ve středočeských Milovicích, který je plný zábavy a volnočasových aktivit.

Po příjezdu do parku se všichni nasvačili a vyrazili za zábavou. Děti si hrály na lesních hřištích, farmě a v lesní zoo, prolézaly hradem s věžemi a podzemními chodbami, houpaly se na obřích houpačkách, skákaly na trampolínách, točily na kolotoči a jezdily na tobogánech. Nakonec jsme se všichni osvěžili v rozsáhlém vodním světě a ve stánku se zmrzlinou.

Cestou zpátky jsme si vyprávěli, co vše jsme na výletě zažili, některé děti po celém dni v autobuse usnuly. Večer z autobusu všichni vystupovali unaveni, ale s úsměvem na tvářích.

Výlet byl dětem hrazen z OP JAK.