19. ledna pokračovala druhým kolem Žákovská futsalová liga starších žáků. Naši chlapci se hned v prvním zápasu dočkali zaslouženého vítězství, když porazili tým ZŠ na Písečné 3:1. Všechny naše góly vstřelil Tobiáš Klinkáček. Z druhého zápasu si chlapci odnesli těsnou porážku, když podlehli týmu ZŠ Krátká z Klášterce nad Ohří 1:2. Za naše družstvo skóroval Matyáš Gibas. Na jedničku v bráně zachytal Honza Polák, který náš tým hodně podržel a předvedl několik fantastických zákroků. Dále naši školu reprezentovali Lukáš Reiss, Matěj Kiss, David Lai, Lukáš Zavadil, a Alex Berthold. Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a držíme palce do dalších zápasů a deváťákům také u přijímacích zkoušek na střední školu.

Luděk Hrbek