Druhý stupeň se v půlce března vypravil do Krkonoš na lyžařský kurz. Sněhové podmínky letos nevypadaly dobře a spoustě školám se lyžák proměnil v turistický zájezd, my jsme se však lyžovačky nechtěli vzdát, a tak jsme sice museli provést pár organizačních změn, za výsledek to však opravdu stálo. Z Dolního Dvora, ve kterém jsme byli ubytovaní, jsme každý den vyráželi autobusem do Špindlerova mlýna, kde jsme celý den sjížděli kopce na Medvědíně. I přes vysoké teploty držel technický sníh ve velmi dobré kvalitě. A to sluníčko! 😊 Naše lyžařské snažení jsme závěrečný den završili závodem ve slalomu. Po lyžování jsme zrelaxovali v novém aquaparku ve Vrchlabí. Večery jsme trávili společenskými hrami, módní přehlídkou nebo zpěvem u kytary. Ani medaile samozřejmě nechyběly.