26. 3. 2024 spaly třídy 1. B a 3. D ve škole. Nebylo to jen tak obyčejné spaní, bylo to přímo dobrodružství.

Nejprve jsme se ubytovali, a také s chutí snědli objednanou pizzu.

Po setmění jsme se rozhodli prozkoumat školu a najít velikonoční poklad. Vzali jsme baterky a vydali se zhasnutou školou. Byl to hotový labyrint. Vždy jsme vyslali dva průzkumníky, kteří nás dovedli k další komnatě, ve které na nás čekaly různé úkoly. Tak jsme skládali kobercové puzzle, zpívali a hráli na nástroje, malovali, skákali panáka, luštili křížovky, a nakonec našli klíče od auta, ve kterém byl ukrytý vytoužený poklad.

Ze stezky jsme se ve zdraví vrátili, ustlali si a nakonec shlédli ještě pohádku na dobrou noc. Je pravda, že někteří z nás viděli pohádky jen kousek, protože jsme byli hodně unavení.

Druhý den jsme plnili velikonoční úkoly a rozdělili velikonoční nadílku.

Už teď se moc těšíme na další spaní ve škole!