16. května reprezentovala dvě čtyřčlenná družstva z 1. a 2. stupně naši školu v oblastním kole Dopravní soutěže mladých cyklistů. Žáci na dopravním hřišti v Kadani absolvovali čtyři disciplíny – první pomoc, test z pravidel silničního provozu, jízdu zručnosti a jízdu po dopravním hřišti. Nejlépe si naši žáci vedli při první pomoci, kde neztratili ani jeden bod, nejtěžší bylo pro většinu zvládnout bez přestupků jízdu po dopravním hřišti.

Společné plnění úkolů však žáky bavilo, všichni si za svou účast odnesli pár drobností, reflexní náramky, klíčenky apod.

Naši školu reprezentovali v kategorii mladších Anežka Jankůjová 5. B, Ema Čapková 5. B, Patrik Šembera 5. B a Ondřej Kanaloš 5. B.

Družstvo starších soutěžilo ve složení Kamila Potěšilová 9. A, Karolína Zichová 9. A, Daniel Štípský 7. B a Michal Pospíšil 7. B.

Všem žákům děkuji za reprezentaci školy.