Dne 21. 5. 2024 naši školu navštívili trenéři bojových sportů. V rámci prevence volnočasových aktivit dětí a mládeže se trenéři snaží zapojit děti do venkovních sportovních aktivit, předejít rizikovému chování dětí ve skupinách, které v našem městě způsobují potíže. Učí děti, jak se bránit v případě napadení nebo šikany. Projekt je realizován ve spolupráci s Městskou policií Chomutov.

Žáci šestých tříd měli možnost vyzkoušet si na vlastní kůži základy sebeobrany pod vedením zkušených trenérů. Chlapci i děvčata se s nadšením a odvahou pustili do trénování různých technik, které jim jednou mohou pomoct ubránit se. Žáky trénink bavil a někteří se účastní i venkovních odpoledních tréninků, které probíhají zdarma na různých sídlištích v Chomutově.

fotky můžete zhlédnout na Zásilka | Úschovna.cz (uschovna.cz)