V pátek 31. 5. 2024 proběhl na 1. stupni ZŠ Školní Dětský den. Tentokrát si ho pro své mladší kamarády připravily děti z pátých tříd. Na pomoc jim dorazilo několik deváťáků z 9. B. Počasí ten den sice nepřálo, takže vše proběhlo v tělocvičně a vestibulu školy, ale i tak se akce vydařila. Žáci z 5. A si vzali na starost děti z přípravné třídy, prvňáčky a druháčky, žáci z 5. B se zase snažili jinými atrakcemi zaujmout třeťáky a čtvrťáky. Děti zdolávaly např. slalomovou dráhu s míčkem na lžíci, střílely florbalkou na branku a špuntovou pistolkou na pyramidu z kelímků, cvrnkaly kuličky na cíl nebo lovily miniatury v hromadě mouky. Na karty, které na začátku dostaly, za to od těch starších dostávaly samolepky s razítky. Na konci je za splněné úkoly samozřejmě čekala odměna. Akce se všem líbila.