V úterý se na 2. stupni otevřela nová společenská místnost. Je ideální pro žáky, kteří se chtějí zklidnit, odpočinout si, změnit prostředí apod. Žáci zde mají možnost trávit čas o přestávkách a volných hodinách, potkávat se s kamarády z ostatních tříd, nasvačit se a odpočinout si mimo běžnou třídu. Místnost je otevřená pár dní a už ji žáci začali hojně využívat.

Tato místnost by měla být prostředím, které rozvíjí a stimuluje smysly, zároveň poskytuje bezpečí, klid a pohodu. Žáci zde mohou využívat různé herní prvky, také relaxační koutek s relaxačními pomůckami a masážními podložkami nohou. Slouží tak dětem, které potřebují ventilovat emoce, zklidnit se, jsou zvýšeně unavené, nebo hyperaktivní.

Pravidla využívání společenské místnosti bude tvořit žákovský parlament.