26. září se uskutečnilo v rámci Sportovní ligy škol Okresní finále v přespolním běhu žáků základních a středních škol. Závod se tradičně konal ve sportovním areálu Domovinka. Na mladé běžce čekaly vzdálenosti od 980 do 1600 metrů. Nejkratší trať absolvovaly dívky ze šestých a sedmých tříd. Nejdelší pak chlapci osmých a devátých tříd. Přes nepřízeň počasí byla účast, ostatně jako každý rok, vysoká. V každé věkové kategorii se na trať vydalo okolo padesáti běžců. Naši borci na medailová umístění nedosáhli. I tak podali v tvrdé konkurenci skvělé výkony a nejlepší z nich se umístili v první desítce pořadí.

Naši školu vzorně reprezentovalo těchto 21 žáků a žákyň: Markéta Hasíková, Zuzana Žohová, Karolína Karásková, Laura Sagi, Kamila Šebestová, Vendula Šulcová, Anna Zetková, Dominik Duda, Jakub Dolejší, Patrik Šembera, Jáchym Vágner, Jiří Gorol, Ella Sovadinová, Anežka Krajíčková, Lenka Lisá, Matěj Skupa, Jan Bydžovský, Tobiáš Klinkáček, Petr Šrůtek, The Nhat Lai a Lukáš Vaško. Všem moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v jejich školních i mimoškolních aktivitách.