Žáci 1. stupně se zúčastnili tradičního Olympijského běhu, který se stal skvělou tečkou za uplynulým školním rokem. Počasí nám přálo a mladí atleti předvedli na trati obdivuhodné výkony. Všichni běžci bojovali s maximálním nasazením a s úsměvem na tváři. Vzájemné fandění a podpora mezi třídami vytvořily úžasnou atmosféru.                                               

Všem našim sportovcům gratulujeme k parádním výsledkům.