Ve dnech 20.–25. března odjeli žáci sedmých a osmých tříd na Klínovec, aby se zdokonalovali ve svých lyžařských dovednostech. Pro některé z nich to byla lyžařská premiéra. Ale jejich píle a úsilí spojené s cennými radami učitelů a instruktorů brzy vedly k úspěchu. A tak již druhý den všichni brázdili zasněžené svahy nejvyšší hory Krušných hor úhlednými oblouky. Krásu lyžování umocňovalo slunečné počasí po celý náš pobyt na horách. Všem žákům děkujeme za kázeň a respektování pravidel chování na sjezdovkách i mimo ně a učitelům a instruktorům za nasazení a velmi zodpovědnou práci, kterou odvedli. I proto se letošní kurz obešel bez úrazů, které by nám lyžařskou idylu mohly pokazit. A tak závěrem Vás všechny zdravíme lyžařským pozdravem SKOL! a těšíme se na další adepty tohoto krásného outdoorového sportu na lyžařském kurzu v roce 2023.